درباره سايت بوعلي اهداف | مزايا | خدمات


امروزه اينترنت ، به عنوان مهم ترين وسيله ارتباطي براي هر انساني كه ميخواهد بيانديشد و با ديگران ارتباط داشته باشد ، ابزاري قوي به حساب مي آيد . الفباي گفتمان انسانها را بايد در ميان اينترنت فراگرفت و كامپيوتر تنها قلمي است كه براي آموزش اين الفبا مي توان در دست داشت .

اينترنت و توسعه آن ، هدف نهايي نبوده و نيست بلكه با نگاه ابزاري به آن و برنامه ريزي بر اين اساس مي بايد شرايط و زمينه هاي استفاده مطلوب از اين ابزار جهت گذار را از مرحله توسعه نيافتگي فراهم آورد. آموزش و ابزار اطلاع رساني و ارتباطي اينترنت مي تواند تكميل كننده يك حلقه از زنجيره هاي به هم پيوسته اجتماعي باشد .

با توجه به پيشرفت مداوم و سريع دنياي اطلاعات در جهان و تاثير آن در كشور ما از يك سو و افزايش احساس نياز از سوي عموم و به ويژه متخصصين در بكار گيري اين تكنولوژي از سوي ديگر باعث توجه بيشتر مردم و دست اندركاران به اهميت ، تاثير و نيز لزوم آشنايي بيشتر همگان با فناوري اطلاعات گشته است .

بدين ترتيب همزمان با روند شتابان استقبال مردم به دنياي انفورماتيك شاهد افزايش ضريب نفوذ اينترنت در جامعه هستيم و در اين راستا مديريت سايت اينترنتي بوعلي (Boali.com ) افتخار دارد كه اقدام به افتتاح سايتي در زمينه اطلاعات پزشكان ايراني داخل و خارج از كشور نموده است ، لذا جهت اجراي اهداف بزرگ خود در توسعه فناوري اطلاعات در جامعه پزشكي كشور نيازمند همكاري شما پزشكان ، دندانپزشكان وديگر هموطنان ميباشيم.

اين سايت به صورت فارسي با سروري قوي و همچنين قابليت جستجوي بالا اين امكان را براي عزيزان استفاده كننده فراهم مي آورد كه هر پزشك ايراني را با هر تخصص و در هر كجاي وطن و يا خارج از ميهن پيدا كرده و مشخصات فردي يا مشخصات كلي اعم از زندگينامه ، فعاليتها ، تاليفات ، ترجمه ها و … را در كوتاهترين زمان ممكن نمايان سازد .

و شما پزشك گرامي با عضويت در اين سايت ، ميتوانيد از امكانات موجود و درحال توسعه استفاده نموده و با پزشكان ديگر در كنفرانسهاي ويژه شركت كنيد. لذا با پر كردن فرم عضويت و ارسال آن به همراه يك قطعه عكس ، نام خود را وارد دنياي اطلاعات كنيد و ما را در بالا بردن سطح كيفي سايت و نيز تكميل آن ياري نمائيد .

لذا خواهشمند است پس از مشاهده مشخصات خود در سايت و اطمينان از صحت آن ما را از نظرات و پيشنهادات خود بهره مند سازيد . خواهشمند است جهت كسب اطلاعات بيشتر و رفع هر گونه ابهام با نماينده هاي سايت واقع در داخل و خارج از كشور تماس حاصل فرمائيد .

با اميد به اينكه ديگر به اينترنت به چشم يك ابزار تجملاتي نگاه نشود و آرزوي موفقيت روز افزون براي تمامي پزشكان ايراني داخل و خارج كشور .

با تشكر
مديريت سايت